На Черкащині засудили матір чотирьох дітей, які загинули під час пожежі

25 лютого 2019, 15:40

На Черкащині засудили матір чотирьох дітей, які загинули під час пожежі

Чорнобаївським районним судом засуджено до позбавлення волі 28-річну жительку Золотоніського району за невиконання батьківських обов’язків по догляду за дітьми, що призвело до загибелі чотирьох малолітніх дітей, унаслідок пожежі в будинку за місцем їхнього проживання.

У ході судового розгляду встановлено, що 28-річна жінка 17 лютого розпалила грубу та, не пересвідчившись у безпечності умов самостійного перебування чотирьох своїх малолітніх дітей, залишила їх без нагляду в будинку й  пішла до знайомої вживати алкогольні напої.

Під час відсутності матері, унаслідок порушення Правил пожежної безпеки в ході експлуатації пічного опалення, в будинку відбулося займання та пожежа. Ураховуючи малолітній вік, діти були позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, що призвело до тяжких наслідків у вигляді їхньої смерті.

Суд на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив жінку за ст. ст. 166 КК України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування), призначивши покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратура

Поділитись

Коментарі

Вгору