На Черкащині засудили чоловіка, який підірвав гранату на проїзній частині вулиці

22 листопада 2018, 13:27

На Черкащині засудили чоловіка, який підірвав гранату на проїзній частині вулиці

Жителю села Руська Поляна, який перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв підрив гранати типу Ф-1, призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

У ході слідства було встановлено, що 37-річний житель с. Руська Поляна придбав бойовий припас, який в подальшому зберігав при собі та переносив без передбаченого законом дозволу. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння в громадському місці, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, використовуючи заздалегідь заготовлений предмет для нанесення тілесних ушкоджень, вчинив хуліганські дії.

Чоловік, не звертаючи уваги на громадян, що відпочивали в одному із закладів села Руська Поляна, привів у дію підривник та на проїзній частині вулиці здійснив підрив гранати типу Ф-1, в результаті чого осколками цієї гранати пошкодив автомобіль та приміщення сільської ради с. Руська Поляна, після чого був затриманий на місці скоєння кримінального правопорушення відвідувачами закладу.

Вироком Черкаського районного суду чоловіка визнано винним за вказаними статтями Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору