У Черкасах хочуть змінити схему руху одного із тролейбусів

22 листопада 2018, 14:02

У Черкасах хочуть змінити схему руху одного із тролейбусів

На сайті Черкаської міської ради у середу, 21 листопада, з'явилася петиція "Зробити маршрут тролейбуса №10 круговим". Її ініціював черкащанин Володимир Мазуренко.

- З кризою громадського транспорту всі побачили, що в місті достатньо тролейбусів. Тому, пропоную, маршрут тролейбуса №10 зробити круговим, за принципом маршрутки № 30. Пустивши його до літака, і щоб до річкового порту він повертався по Смілянській - Шевченка, а приміром № 10А, пустити у зворотньому напрямку по Шевченка-Смілянській-Теліги-Сумгаїтьскій і до річкового порту. Таким чином можна збільшити пасажиропотік, - йдеться у петиції.

Станом на 22 листопада петиція зібрала 8 підписів із 250 необхідних.

 

Коментарі

юзр сказав:

Ну даа.. Что б пи..ки пенсионного возраста на халяву катались.на ОПС и районе самолёта тралик штурмували и катались как м нимум до Центра..
Лучше б 10й тралик пустили как 30ю маршрутку в круговую! Телеги-Сумгаитская-Котовского-Шевченка-Смелянская-Телеги! Тем более линия уже есть и жители Района салолёта будут ехать с центра

Ольга сказав:

У тебе є батьки? По-перше, мені їх шкода, що у них такий недоумкуватий син. А по-друге, така неповага до літніх людей стосується і твоїх батьків. Дай їм почитати свій “шедевральний” пост, ЩО вони тобі на це скажуть?…

юзр сказав:

На себя глянь КАЗА!

Юра сказав:

давай за

Тіна сказав:

Я за

Володимир сказав:

Я проти. Це вже буде зовсім інший маршрут. Одним стане краще за рахунок інших. Якщо вже так хочеться то запустіть просто ще один маршрут. Ця 10 забита пасажирами в сторону річ порту.

Василь сказав:

Давно пора. А ще протягнути тролейбусну колі по вул .Вернигори- Десантників-Хоменко і запустити тролейбуси.

Наталия сказав:

Доживает до пенсии,молодой человек,проработавши по 40 лет,пенсию 1500 заработает и тогда посмотрим,как вас будут называть,и как ездить и на чем будете.

юзр сказав:

Проще зделать маршрут Мытница- Аэропорт (по Шевченка-Смелянской) что б пенсионеры 10й тралик не разорвали,да и быстрей ехать

Вгору