“Шпола – серце України”: на Черкащині запустили флешмоб до Дня державного прапора(фото, відео)

23 серпня 2020, 16:05

Карантин через пандемію "COVID" фактично заборонив можливість масових гулянь українців. Проте в Географічному центрі України знайшли вихід відзначити свято, непорушуючі карантинних обмежень. Патріотичний флешмоб "Шпола - серце України" до Дня державного прапору та Дня Незалежності стартував у Шполянській ОТГ. Ініціаторами стали: Шполянська міська рада ОТГ та шполянська міська організація ВО “Черкащани”.

Усім охочим безкоштовно роздавали жовто-блакитні прапори, стяги, прапорці та стрічки, аби містяни могли прикрасити ними свої двори. Шполяни підхопили ініціативу і загалом було вивішено близько двох тисяч прапорів. 

- 28 років ми всі святкували День Незалежності разом, але цьогоріч пандемія внесла зміни в наші традиції! Однак, не відмінили свята, важливого для кожного українця. Шпола - центр України! І сьогодні ми показали всім приклад єдності нашої громади і народу. Ми завжди маємо пам’ятати наші традиції та шанувати тих героїв, які боронили нашу державу в усі віки. Дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик та приєднався до нашого заходу. З Днем Незалежності! - поділився міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.Також дорогами міста Шпола проїхав патріотичний автопробіг, до участі в якому долучилося понад 50 автівок - прикрашені державними прапорами, вони гучно проїхали містом.

Шполянка Ріма Соломатіна каже, що для неї цей день є чи не найголовнішим святом.

- Незалежність - це як синонім України. З кожним століттям боротьба за неї стає все тяжчою. Але Бог посилає нам ці труднощі, щоб укріпити наш дух, - переконана дівчина. - Жити потрібно не лише на радість рідним, на славу божу і на користь України.

А от Наталія Карпова з Василькова Шполянської ОТГ каже, що в захваті від такої ініціативи керівництва громади.

- Знаєте, я часто їжджу закордон працювати. І якщо мене раніше дивувало, як ті ж поляки пишаються своєю країною і святкують її свята… То зараз я розумію, що нашій Шполі теж можна заздрити, - каже дівчина. - Ви подивіться, яке наше місто гарне в жовто-блакитних кольорах! 

Попри те, що масові гуляння свята заборонені постановами Кабімну, святковий настрій шполян підтримують небайдужі. Зокрема, з нагоди Дня Незалежності шполянська міська організація ВО “Черкащани” пропонує долучитися до флешмобу “Моя Незалежність” у мережі “Фейсбук” та виграти цінний приз - новенький смартфон.Поділитись

Коментарі

Вгору