На Черкащині запрацювала ще одна амбулаторія

07 листопада 2020, 11:03

Ще одну нову амбулаторію запустили в роботу на Черкащині. У селі Юрківка Звенигородського району на місці старого приміщення ФАПу збудували амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це інформує у своєму телеграм-каналі голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук.

Тепер медичні послуги у сільській місцевості будуть не менш якісні, ніж у районному центрі, додає він. Це повноцінна діагностика та надання первинної допомоги. А телемедичне обладнання дозволить консультуватися із провідними вузькопрофільними фахівцями області.

Збудували амбулаторію коштом державного бюджету – 7,5 млн грн та 865 тис грн місцевого бюджету.

– На відкриття чекали 5 тисяч місцевих жителів, які отримуватимуть послуги в цій амбулаторії, – зауважує очільник області. – Туж вже працюють педіатр, сімейний лікар, молодший медичний персонал. Приємно бачити, наскільки згуртована місцева громада, долучилися до облаштування прилеглої території практично всі односельчани. Як говорили сьогодні на зустрічі, будемо сподіватися, що амбулаторію будемо відвідувати лише для профілактики, краще залишайтеся здоровими)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору