Кандидати на посаду міського голови Черкас незабаром подебатують в прямому ефірі

07 листопада 2020, 12:30

фото тематичне

Суспільний мовник Черкащини готовий стати майданчиком для діалогу кандидатів на пост міського голови Черкас. Команда UA: ЧЕРКАСИ запросила Анатолія Бондаренка та Віктора Євпака взяти участь у токшоу «Виборчий округ.Дебати» .

Нагадаємо, що у другому турі виборів за посаду міського голови будуть змагатися два кандидати: Анатолій Бондаренко та Віктор Євпак

Ефір відбудеться 20 листопада о 19:20. Майданчик гарантує рівні умови для незалежної дискусії, адже працює винятково в інтересах українських громадян і підзвітне тільки суспільству.

Черкаська філія готова роздавати трансляцію дебатів місцевим телеканалам.

Формат токшоу передбачає чіткий таймінг. Кандидати матимуть час для вступного слова і підсумкового виступу. Учасники дискусії зможуть поставити один одному по три запитання, відповідатимуть на питання редакторської групи щодо своєї команди, виборчої кампанії, зробленої роботи, також буде обговорення топ проблем регіону. Черговість виступів кандидатів визначить жеребкування.

Крім телевізійного ефіру, глядачі зможуть переглянути «Виборчий округ. Дебати» онлайн на сайті філії або подивитись пряму трансляцію ефіру на фейсбук-сторінці Суспільне Черкаси. Відео дискусії буде доступне і на ютуб-каналі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору