На Черкащині зафіксовано земельні порушення на понад 200 тис. грн

24 листопада 2018, 15:20

На Черкащині зафіксовано земельні порушення на понад 200 тис. грн

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в жовтні 2018 року склали 85 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства.

За цей час було оформлено матеріали адміністративних справ і вжито заходів реагування стосовно 26-ти порушень земельного законодавства, вчинених на площі 536 га, видано 30 приписів для усунення порушень земельного законодавства на землях державної та комунальної власності.

Загалом розмір шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, що виявлено минулого місяця, становить 222,3 тис. грн, із яких добровільно сплачено 200,4 тис. грн.

Зокрема, за результатами документальних перевірок, було встановлено порушення вимог земельного законодавства Городищенською районною державною адміністрацією, яка видала розпорядження щодо надання земель державної власності.

Також було виявлено, що Черкаська райдержадміністрація видала розпорядження про надання земель державної власності сільськогосподарського призначення з порушенням процедури – ухилення від проведення аукціону. За результатами перевірки внесено клопотання до Черкаської обласної державної адміністрації про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства розпорядження Черкаської районної державної адміністрації.

За інформацією прес-служби Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору