На Черкащині зафіксовано декілька випадків знищення виборчих бюлетенів

31 березня 2019, 18:40

У Черкаській області спостерігачі зафіксували відразу два випадки знищення бюлетенів: один безпосередньо в обласному центрі, інший – у місті Ватутіне, повідомляють на сайті "ОПОРИ"

Так, у Черкасах виборець знищив бюлетень та дільниці №711077. Як розповіла спостерігачу ОПОРИ голова ДВК, чоловік повідомив, що він помилився під час голосування. У комісії йому пояснили процедуру погашення бюлетеня. Опісля виборець вирішив покинути дільницю та на ходу розірвав свій бюлетень, зупинити його членам комісії не вдалося.

Ще один випадок знищення зафіксовано на дільниці в місті Ватутіне. Як вдалося з’ясувати спостерігачам ОПОРИ, чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння розірвав свій бюлетень. Члени ДВК викликали на місце працівників поліції, які розбираються в інциденті.

У секторі комунікацій ГУНП в Черкаській області інформують, що станом на 16 годину поліція зареєструвала 29 повідомлень про можливі виборчі порушення. Найпоширеніші – фото з бюлетенями та відсутність осіб у списках виборців. Найбільше порушень зафіксовано в Черкасах, по районах області фіксуються поодинокі випадки.

Нагадаємо, ОПОРА фіксує порушення на виборчих дільницях. Зокрема, фотографування бюлетеня, видачу бюлетеня без паспорта тощо.

Як раніше повідомляла ОПОРА, у день виборів на Черкащині правопорядок забезпечують 2060 працівників поліції та службовців Нацгвардії. Окрім того, цілодобове чергування здійснюють 262 рятувальники, задіяно 80 одиниць техніки. Усі дільниці попередньо перевірені «надзвичайниками».

Читайте також: Вибори 2019: Черкащина одна з найкращих за рівнем активності виборців та Вибори 2019: оскандаленому нардепу-втікачу від Черкащини, який хотів у президенти, не повернуть 2,5 млн грн.

Коментарі

Вгору