Вибори 2019: оскандаленому нардепу-втікачу від Черкащини, який хотів у президенти, не повернуть 2,5 млн грн

31 березня 2019, 12:10

До держбюджету буде перераховано кошти, внесені представниками екс-регіонала Володимира Олійника в якості застави для реєстрації кандидатом у президенти. Таке рішення ухвалив Центрвиборчком 30 березня у ході засідання, інформує "Українська правда". 

За даними ЦВК, до комісії надійшли звернення Чорнобильського С.В., Мартиненка О. Ф., Відомого М.М., Олійника Д.В. щодо повернення коштів, які було внесено на спецрахунок як грошову заставу для реєстрації Олійника кандидатом на пост президента України на чергових виборах.

Комісія відмовила у задоволенні звернень у зв’язку з відсутністю правових підстав.

 - 1 млн 5 тис. гривень від Відомого М.М., 598 тис. гривень від Мартиненка О.Ф., 598 тис. гривень від Олійника Д.В. та 299 тис. гривень від Чорнобильського С.В. вирішено перерахувати до держбюджету України, - повідомили у ЦВК.
Комісія встановила, що він не особисто подав заяву, не засвідчив її належним чином, заставу за Олійника подали чотири інші особи, що суперечить закону.

Крім того, у програмі екс-регіонала йдеться визнання окупованих територій Донецької та Луганської області окремими "республіками". Такі заяви є незаконними, тому прийняти програму Олійника ЦВК не може.

Ще одним аргументом стало те, що Олійник з 2014 року фактично не проживає в Україні.

Водночас, у комісії з’явились сумніви щодо справжності документів та того, що їх подавав саме Олійник. Тому документи направили до поліції для перевірки.

Коментарі

Вгору