На Черкащині з батьків збирають гроші на укриття, яке профінансоване з бюджету

28 вересня 2023, 14:20

Депутатка Зорівської сільської ради Золотоніського району Таміла Піскун повідомила про неготовність укриттів для дітей як місцевої школи, так і садочку "Яблунька". При цьому вона заявляє про додатковий збір коштів на ремонт укриття від батьків дітей, які відвідують садочок "Яблунька". 

Відповідний допис разом із фото укриття опубліковано у Фейсбуці на сторінці депутатки.

"Вже 2 тижні (станом на 14 вересня, - ред.) наші діти ходять до шкіл та садочків. Ходять на свій страх і ризик. Тому, що невідомо куди прилетить ракета від того божевільного диктатора. А ситуація з укриттями в реальному житті трохи відрізняється від того, що прозвітовано чиновниками на папері. Найкращий приклад – Зорівська громада. Історія – давня та зі своїми хвостами. В місцевому садочку укриття де-факто немає. Перші тривоги вересня на зачинених дверях укриття біля садочка "Яблунька" висіла табличка – "в укритті ведуть ремонтні роботи". Ну і як вишенька на яблуньці. З батьків дітей садочка збирають кошти… на потреби ремонту укриття".

За словами депутатки місцевої ради "всюди розповідають про виділення мільйонів гривень на підготовку укриттів в районі".

"А коли хтось сміє щось сказати, то чують у відповідь: "Галина Петрівна (Галушко) (голова Зорівської громади - ред. )все погодила з Іриною Володимирівною (Терновою) (голова Золотоніської РВА, - ред). Ви думаєте укриття у місцевій Зорівській школі кращі? Підвальне приміщення абсолютно не пристосоване до використання як укриття. Там і без бомбардувань знаходитись небезпечно. А що вже казати про повноцінний і безпечний навчальний процес. Ані тобі повноцінної вентиляції, ані нормального освітлення. Суцільна профанація".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

І скажіть :

що це не тягне на кримінальну статтю,але ж питання ,а де прокуратура,яка повинна реагувати на подібні факти,незрозуміло,напевно всі на передовій.

Родич :

Головне гарні ,,родичі,, зверху

Вгору