На Черкащині вирощують лимони Мейєра

17 грудня 2018, 23:13

На Черкащині вирощують лимони Мейєра

ДП "Корсунь-Шевченківське лісове господарство" реалізує саджанці лимона Мейєра (гібрид лимона і апельсина). В наявності є рослини із закритою та відкритою кореневою системою.

Лимон Мейєра (китайський лимон) – дерево цитрусове середньоросле, висотою 1,3–1,6 м. Вага плодів – 70-150 г. Скоростиглий вид. Квіти білі, пахучі. Листя темно-зелене. Легко розмножується живцями. У зимовий період особливо потребує зволоження.

Рослини вирощені дбайливими руками працівників лісового господарства в теплиці лісгоспу. Ціни на саджанці становлять від 54 грн (вартість залежить від висоти).

На Черкащині вирощують лимони Мейєра

Зазначимо, що лимон Мейєра - це щось середнє між лимоном і, можливо, апельсином або мандарином. Був названий на честь Френка Мейєра, який першим відкрив його в 1908 році. Тонкошкірі та трохи менше кислі, ніж Eureka і Лісбон, лимони Мейера вимагають ретельнішого догляду при транспортуванні і не вирощуються широко з комерційною метою. Лимони Мейєра мають набагато тоншу шкірку, а часто при достиганні набувають жовто-оранжевого кольору. Лимони Мейєра трохи стійкіші до морозу, ніж інші лимони.

На Черкащині вирощують лимони Мейєра

При вирощуванні лимонні дерева вимагають відстані близько 7 м один від одного, при чому продуктивність падає у зарослих садах. Дерева обрізають в молодому віці і дотримуються висоти до 3-4 м. Кожні 10-12 років піддаються значному обрізанню або замінюють на нові. Вимагають прополювання від бур'янів, гербіциди негативно впливають на лимонні дерева.

За детальною інформацією звертайтеся до Корсунь-Шевченківського лісгоспу за телефоном: (04735) 3-10-33.

За інформацією Черкаського обласного Управління лісового та мисливського господарства

Поділитись

Коментарі

Вгору