На Черкащині відзначили обдарованих дітей, які отримуватимуть стипендію

09 лютого 2023, 22:26

Третя п'ятірка обдарованих дітей Черкащини отримуватиме впродовж року стипендію голови обласної ради в розмірі двох прожиткових мінімумів щомісячно. Анатолій Підгорний зустрівся із стипендіатами та вручив їм дипломи й подарунки.

Рішення про заснування стипендії депутати ухвалили ще у 2021 році. Її можуть отримати діти від 8 до 18 років, які мають значні досягнення у сферах освіти, культури й мистецтв, фізичної культури та спорту. Щоразу спеціальна комісія з усіх кандидатів обирає п'ятьох претендентів, які представляють різні сфери.

Цьогоріч стипендію отримуватимуть:

Ілля Назаренко - багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських турнірів і чемпіонатів області з дзюдо серед юнаків. У вільний час любить грати у футбол та ходити з татом на риболовлю. Однак головна його мрія - взяти участь в Олімпійських іграх.

Мирослава Траченко – призерка й переможниця різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів із декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва й живопису обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Дівчина навчається, малює та любить грати у баскетбол. У своїх творчих роботах вона експериментує з різними жанрами й матеріалами, намагається знайти власний стиль. Сюжети її художніх робіт спрямовані на вираження шани своїй національній приналежності.

Дана Щепачова – переможниця обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів у сфері образотворчого мистецтва. Дівчина з дитинства любить малювати. Має добре розвинену творчу уяву та малює роботи на різну тематику. Любить музику та навчається по класу бандури.

Віталій Хмелевський – автор флористичних робіт, призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Хлопець створює композиції з природних та штучних матеріалів та обожнює абстракцію, адже саме вона допомагає йому якнайкраще виразити свої почуття і відчуття світу.

Данііл Поплавський – багаторазовий чемпіон, переможець і призер обласних та всеукраїнських турнірів із боксу. Хлопець любить подорожувати та читати книги. Він бере активну участь у громадському житті школи. Та все ж своє життя та професійну кар'єру планує пов'язати зі спортом.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору