На Черкащині відкрили міст через річку, який передали чехи

05 жовтня 2022, 13:35

На Черкащині вже можна проїхати тимчасовим металевим мостом через річку Росава, який передали з Чехії. Транспорт громадян відтепер може рухатися тимчасовою металевою переправою на дорозі Р-10 Черкаси – Чигирин – Кременчук, повідомляють в Укравтодорі.

Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом. Його встановили поруч зі старим мостом та влаштували під’їзні шляхи.

Міст на дорозі Р-10 був у черзі на ремонт у 2022 році. Через його непрацездатний стан існував ризик руйнування конструкцій. На мосту діяли вагові обмеження для вантажівок. Руйнування переправи через річку Росава нашкодило б перевезенню вантажів одразу у трьох областях: Черкаській, Кіровоградській та Полтавській. Дорога Р-10 забезпечує найкоротший зв’язок великого промислового міста Кременчук із Черкасами.

Наразі завершено влаштування покриття та підходів до мосту. Невдовзі автодорівці ставитимуть дорожні знаки та наноситимуть розмітки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Автору окрім копірайту не завадить трохи знати географію України. Таак, траса Р-10 зв’язує Черкаси з Кременчуком (через Чигирин), але починається біля Довжика – розгалуження шляхів біля Канева. Там же – в Канівському районі біля села Гамарня ця дорога перетинається р.Росава – нашею “гостею” з білоцерківщини. Тому вашим читачам і важко знайти новий чеський міст між Черкасами та Чигирином. (Чи так задумано з метою конспірації? )

Вгору