На Черкащині судитимуть групу осіб, яка незаконно збувала наркотики

18 лютого 2020, 16:02

Фото тематичне

Прокуратура Черкаської області направила до Смілянського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно 6 осіб, які, за версією слідства, з березня до липня 2019 року займалися незаконним збутом та виготовленням психотропних речовин Їм інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 307, ч. 3 ст. 309, ч. 2 та ч. 3 ст. 311 КК України.

Злочинці збували амфетамін, а також незаконно виготовляли, купували, перевозили та зберігали прекурсор - фенілнітропропен в особливо великих розмірах з метою його використання для виготовлення амфетаміну.

Крім того, за даними слідства, обвинувачені незаконно виготовляли та зберігали у винайнятих помешканнях психотропну речовину - 4-метиленкатилон в особливо великих розмірах.

Усього у ході розслідування у вказаних осіб вилучено майже 108 кг фенілнітропопену, 29 літрів соляної кислоти, 0,35 г амфетаміну, електронні ваги та інші предмети й речовини, призначені для виготовлення прекурсору.

Діяльність вказаної групи припинена працівниками прокуратури області спільно з Управлінням СБ України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області.

За вказані дії передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору