На Черкащині стартував щорічний конкурс “Україна в стилі ЕКО”

07 липня 2020, 15:03

Громадські об’єднання екологічного спрямування та навчальні заклади, які реалізують у межах області відповідну діяльність, можуть подати документи нат участь у конкурсі.

Про умови проведення повідомили під час першого засідання конкурсної комісії ОДА, яке відбулось під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного. Він зауважив, що конкурс проводять задля формування екологічних цінностей та національно-патріотичного виховання у дітей та молоді області.

Відтак проекти мають бути спрямовані на збереження довкілля, екологічну освіту та заходи з раціонального природокористування.

Водночас в Управлінні екології та природних ресурсів ОДА зазначають, що фінансування проектів здійснюється в межах видатків обласного бюджету в сумі 150 тис. грн – не більше 30 тис. грн на один проект.

Основні завдання конкурсу:

- Заходи з реалізації проектів, направлених на формування екологічних цінностей, зокрема проведення природоохоронних акцій, конкурсів, семінарів, виставок тощо;

– підвищення рівня екологічної культури поміж дітей та молоді Черкащини, зокрема видання поліграфічної продукції з екологічної тематики чи інших заходів із пропаганди охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше про умови конкурсу можна прочитати ТУТ.

Документи необхідно подавати до Управління екології та природних ресурсів ОДА в паперовому та електронному вигляді (у форматі pdf або jpg) – відсьогодні й упродовж наступних 20 робочих днів.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору