На Черкащині стартували перші місцеві вибори у 27 обєднаних громадах

23 грудня 2018, 10:05

На Черкащині стартували перші місцеві вибори у 27 обєднаних громадах

Сьогодні, 23 грудня, на Черкащині розпочалися перші вибори місцевих депутатів, сільських і селищних голів до 27 об'єднаних територіальних громад. 

- У Нечаївці Черкаського району близько 10 псевдожурналістів намагались пройти до дільничих виборчих комісій, але їх не пустила поліція. Усі дільничі виборчі комісії відчинились вчасно. Інших загрозливих повідомлень не надходило. Подекуди триває агітація, - зазначив голова Черкаської обласної організації " "Комітет виборців України" Максим Михлик.

Зазначимо, що у 78 об'єднаних територіальних громадах на території 13 областей України 23 грудня відбуваються перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

За інформацією на сайті ЦВК, вибори відбудуться у 9 міських, 16 сільських та 53 сільських ОТГ. Зокрема, такі вибори відбудуться: у Волинській області - в 9 ОТГ; в Дніпропетровській області - в 1 ОТГ; в Житомирській області - в 6 ОТГ; в Івано-Франківській області - в 4 ОТГ; в Київській області - в 4 ОТГ; в Кіровоградській області - в 4 ОТГ; у Львівській області - в 5 ОТГ; в Полтавській області - в 3 ОТГ; в Рівненській області - в 3 ОТГ; в Тернопільській області - в 5 ОТГ; в Хмельницькій області - в 3 ОТГ; в Черкаській області - в 27 ОТГ; в Чернівецькій області - в 4 ОТГ.

Нагадаємо, що у зв’язку із введенням воєнного стану вибори 23 грудня у 10 областях у об’єднаних територіальних громадах провести неможливо.

Відповідно до Указу Президента, воєнний стан вводиться з 14 години 26 листопада та до 14 години 26 грудня в областях, які межують із Росією та невизнаною Придністровською республікою. А саме: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій областях.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору