На Черкащині школярів і вчителів школи хочуть зобов’язати щодня співати гімн

23 серпня 2020, 18:36

У Каневі школярів і педагогів планують зобов'язати на початку кожного навчального дня виконувати державний гімн України, - пише "Кanos".

На розгляд депутатів Канівської міської ради на черговій сесії виносять проєкт рішення «Про започаткування обов’язкового виконання учнями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного Гімну України».

Відповідно до тексту проєкту рішення, планують доручити відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області:

1.1          Забезпечити проведення педагогічними працівниками роз’яснювальної роботи серед учнів про шанобливе ставлення до держаних символів, а також вивчення учнями закладів загальної середньої освіти Державного Гімну України;

1.2          Забезпечити обов’язкове виконання учнями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного Гімну України на початку кожного навчального дня та під час проведення урочистих заходів.

У пояснювальній записці зазначають, що прийняття цього рішення дозволить забезпечити формування у дітей та юнацтва почуття поваги до державної мови та державних символів України, національних, історичних і культурних цінностей України. Реалізація рішення не передбачає додаткового витрачання коштів бюджету.

Поділитись

Коментарі

Вгору