На Черкащині розвивають логістичне підприємство з мільйонними інвестиціями

04 грудня 2022, 14:12

За неповний рік запустили виробництво з ремонту залізничних вагонів і створили понад сотню нових робочих місць. Ідеться про одне з підприємств Черкаського району.

Це підприємство є частиною великої української логістичної компанії. Натепер обслуговує потреби корпорації. Утім, у планах керівництва підприємства, яке зареєстроване на Черкащині, розширювати коло клієнтів.

– Розвиток свого підприємства ми розпочали з листопада минулого року, однак запустили виробничі потужності уже після початку вторгнення, – розповів директор виробництва. – Зараз ми оновлюємо обладнання, закуповуємо нове. Плануємо збільшувати штат робітників, маємо конкурентну зарплатню.

Як зауважив заступник очільника Черкащини Олександр Турченяк, комфортне бізнес-середовище - один із пріоритетів обласної влади.

– Для нас важливо забезпечити комфортні умови роботи на Черкащині для підприємців, бути з ними в постійній комунікації. Адже йдеться про економічну стабільність регіону та країни в цілому. Підприємці нашої області не лише стабілізували роботу своїх підприємств від початку повномасштабної війни, а й розвивають їх, - відзначив Турченяк.

Додамо, що на Черкащину вже релокувалися 38 підприємств із регіонів, де тривають бойові дії. Ще 6 – у процесі переміщення своїх потужностей.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору