На Черкащині розпочався суд над громадянами США, які пошкодили православний хрест (відео)

21 січня 2019, 17:43

На Черкащині розпочався суд над громадянами США, які пошкодили православний хрест (відео)

В Уманському міськрайонному суді розпочався розгляд справи стосовно вчинення двома громадянами США наруги над розп’яттям Ісуса Хреста. За інформацією Уманської місцевої прокуратури, у вчиненні злочину підозрюються 19-річний та 20-річний громадяни США, повідомляє "Громадське Умань".

19 січня зловмисники, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, з хуліганських спонукань, грубо порушували громадський порядок, що супроводжувалося особливою зухвалістю. У прагненні показати свою зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, прибули до місця розташування православного хреста. Там вони зруйнували скульптуру, після чого хлопці втекли з місця вчинення кримінального правопорушення.

20 січня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою за вказаними фактами зловмисникам було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України, а саме хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб. Їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Вгору