У Черкасах дошкільнят госпіталізували до лікарні

21 січня 2019, 18:18

У Черкасах дошкільнят госпіталізували до лікарні

У п'ятницю, 18 січня, із КП "Черкаська міська інфекційна лікарня" ЧМР надійшло три екстрених повідомлення про випадки гострої кишкової інфекції. Захворілі діти є вихованцями приватного дошкільного навчального закладу. 

Усі хворі діти були госпіталізовані до інфекційної лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт". Фахівцями проведено епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання. З метою встановлення причин виникнення спалаху та локалізації і його ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води.

Із об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне та вірусологічне обстеження персоналу дошкільного навчального закладу та контактних дітей на кишкову групу інфекцій. Проведено заключну дезінфекцію. Наразі епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

За інформацією ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Нагадаємо, що в одному з черкаських дитячих садків потруїлися діти.

За повідомленнями працівників лабораторного центру до них надійшло три екстрених повідомлення про випадки захворювань на гостру кишкову інфекцію серед вихованців молодшої групи №1 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №73 "Мальвіна" Черкаської міської ради.

Станом на 16 травня року один хворий з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт неясного ґенезу середнього ступеня важкості" госпіталізований до дитячого інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Черкаська міська інфекційна лікарня" ЧМР, де йому надається відповідна медична допомога. Двоє інших хворих дітей знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Фахівцями Черкаського міського відділу Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України", з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, контроль якості поточної та заключної дезінфекції.

Вгору