На Черкащині ремонтують 16 км дороги у двох районах

14 жовтня 2020, 22:06

Дві нові ділянки автодороги Н-01 у Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах загальною протяжністю понад 16 км будуть відремонтовані поточним середнім ремонтом цього року. Їх ремонт розпочався у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Підрядна організація проводить фрезерування та регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг у селі Орловець Городищенського району на ділянці 176+000 – км 183+717 та у межах Корсунь-Шевченківському району від мосту через річку Рось у місті Корсунь-Шевченківський до кордоні Городищенського району на ділянці км 145+193 – км 153+550.

Поточний середній ремонт ділянок автодороги Н–01 заплановано завершити цього року.

Проїзд ділянками проведення ремонтних робіт проводиться у реверсному режимі, тому Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує про дотримання швидкісних обмежень та руху відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

Цього року на автодорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка загалом  відновлять 52,9 км дорожнього покриття у Смілянському, Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору