На Черкащині реалізують проект із вивчення психофізіологічного стану ветеранів

22 березня 2019, 10:32
На Черкащині реалізують проект з вивчення психофізіологічного стану ветеранів

Фото тематичне з мережі інтернет

Черкаська область стане першою, де буде реалізовано пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана. Він має стартувати у квітні.  Відповідний Меморандум про співпрацю підписали вчора, пише "18000".

Унікальність проекту полягає в тому, що кожного з ветеранів Черкаської області відвідає група фахівців, що складається з соціального працівника і ветерана.

Робота проводитиметься не тільки з самими ветеранами, але і з їх родинами, а також охоплюватиме родини загиблих. Отримані від анкетування дані заноситимуться в базу даних на планшеті.

Метою є визначення фізичного, психологічного стану ветеранів для комплексного розуміння потреби у послугах і пільгах. Після його реалізації у черкаській області і обробки результатів, планується реалізація у межах всієї України.

Надалі отримана інформація слугуватиме не тільки для визначення наявних проблем, але і для пошуку шляхів їх комплексного вирішення, створення певної системи і розробки комплексної програми зі психосоціальної реабілітації ветеранів усієї країни.

Передбачається, що проект стартує на початку квітня, а результати будуть представлені вже у червні, після чого будуть підстави для старту всеукраїнського етапу.

Читайте такожДесятьох черкаських активістів та ветеранів АТО внесли до бази “Миротворця”.

Коментарі

Вгору