“Ми ведемо останній бій за українську державність”, – Оксана Білозір

22 березня 2019, 10:07

"Ми ведемо останній бій за українську державність", - Оксана Білозір

Черкаси відвідала народний депутат України від Блоку Петра Порошенка „Солідарність“ Оксана Білозір. Політик із багаторічним досвідом зустрілась з черкаськими прикордонниками в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота та із працівниками галузі культури Черкащини. Народний депутат виділила час і для спілкування з ЗМІ, під час якого окреслила всі ті болючі аспекти, які нині, під час активної фази виборчого марафону, є найбільш обговорюваними у суспільстві.

"Ми ведемо останній бій за українську державність", - Оксана Білозір

Про реформи

Оксана Білозір називає ті реформи, які розпочав Президент Петро Порошенко, вкрай необхідними та позитивними. Серед них — реформа децентралізації, що вже нині демонструє великі переваги у розподілі влади та коштів на місцях. Згадала вона і про безвіз, який дозволив українцям вільно пересуватись світом.

— Питання тарифів, заробітних плат та пенсій — це не питання, які є в компетенції Президента згідно з  Конституцією, — звернула увагу Оксана Білозір. — Але деякі претенденти на пост Президента не зважають на такі речі і безапеляційно маніпулюють свідомістю громадян.

"Ми ведемо останній бій за українську державність", - Оксана Білозір

Про війну з РФ

Політик нагадала, що українська армія „ зразка “ липня 2014 року і нинішні ЗСУ — дві великих різниці. Нині ,за її словами, вояки озброєні, забезпечені, мотивовані та сильні.

— Українська армія сьогодні входить до десятки кращих армій Європи, — зауважила Оксана Білозір. — Кардинальні зміни відбулися за 5 років ! І це один із величезних позитивних здобутків нашого Президента як головнокомандуючого.

Про підтримку світу

Оксана Білозір акцентувала, що Петру Порошенку вдалося майже неможливе — об’єднати і Європейську політичну спільноту, і міжнародну. І саме це змусило визнати війну в Україні війною, назвати Росію агресором, а винним у цій ситуації — президента Росії.

— Але ж в 2014-2015 році від цього бомонду ми чули лише те, що Європа „надзвичайно стурбована“ тим, що відбувається на суверенних українських територіях. Тоді світ був не готовий виступити на захист України, бо це б означало виступити проти Путіна, який бряцає зброєю по всьому світу. Сьогодні ж, завдяки зусиллям глави держави ми маємо найбільшу підтримку європейської і світової спільноти. Вона визнала нарешті право нашої країни мати свій власний шлях. Світ винайшов врешті болючий механізм, який дозволив стримати розгортання глобальної війни та змусити Росію залишитись в межах тимчасово окупованих територій, — підкреслила політик.

Про асоціацію з ЄС

На думку народного депутата, асоціація є важливою для українців тому, що нам дійсно подобаються стандарти життя європейців. Тож нині через реформи Україна фактично імплементує нові стандарти життя. А зробити це без безпосередньої участі та допомоги ЄС неможливо. Оксана Білозір називає європейський вектор розвитку єдино правильним.

— Під усіма історичними документами щодо євроінтеграції стоїть підпис діючого Президента як політика, який доклав максимальних зусиль, аби Європа врешті визнала Україну незалежною державою — акцентувала політик.

"Ми ведемо останній бій за українську державність", - Оксана Білозір

Про НАТО

Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що Україна не може одразу стати членом НАТО, але може бути партнером Альянсу.

— Янукович змусив український парламент проголосувати про позаблоковий статус. Такий поворот розв’язав Росії руки, — переконана Білозір. — Росія вдалася до брутального захвату територій. Ми не мали перед НАТО ніяких зобов’язань. Проте, знову ж таки завдяки роботі глави нашої держави, НАТО вже сьогодні почало виконувати свої обіцянки щодо військово-технічної підтримки. Це є наша спільна „безпекова парасолька“.

Про ТОМОС

— Путін також має ТОМОС, але підписаний він Сталіним, на відміну від ТОМОСУ, який має Україна і який підписано вищим ієрархом православної церкви, — зауважила політик. — Святе Писання від імені Бога говорить людям: „Я вам дам землю, і ви там збудуєте церкву“. Тому, коли ми констатуємо, що отримали свою незалежну православну церкву, вирвались з 300- річного поневолення, насправді отримали на духовному плані свою сакральну територію. Це великий цивілізаційний скачок, який українці здійснили завдяки політиці Президента Петра Порошенка. Наразі триває останній бій за українську державність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору