На Черкащині пікетують через імовірне закриття хірургічного відділення (відео)

15 травня 2019, 20:49

На Черкащині пікетують через імовірне закриття хірургічного відділення (відео)

На межі бунту – задля обстоювання гарантованих державою медичних прав. У Ватутіному місцеві жителі вийшли пікетувати. Усе – через рішення тамтешніх обранців про оптимізацію хірургічного відділення місцевої лікарні, ідеться у сюжеті "Вікка". 

Мовляв, державного фінансування бракне, аби "вирішити" потреби медзакладу. Нині вже встигли заборгувати працівникам зарплатні на чотири з половиною мільйони гривень. Тамтешня громада проти такого закриття, адже це єдина повноцінна лікарня у місті. Найближча інша – у сусідньому райцентрі.

У лікарні з самого ранку багато пацієнтів. Пані Ірина звернулася через забій після падіння - виявився перелом. Жінці одразу ж зробили рентген, наклали гіпс та відправили додому. Пацієнтка тішиться, що медзаклад у місті - можна звернутися по допомогу будь-коли. Найближча лікарня - у сусідній Звенигородці. Майже за 15 кілометрів.

- Як дібратися? Тут і зараз ось треба взяти якесь таксі, щоб додому довело. А Звенигородка - таксі дорого туди, автобусом як доїхати? Ми тільки за те, щоб залишили нашу лікарню, - каже жінка.

Детальніше - у відео.

Читайте такожНепотрібна медицина: у Ватутіному закривають частину відділень лікарні.

Поділитись

Коментарі

Вгору