На час проведення “Вишиванкового велопробігу” в Черкасах тимчасово перекриють рух

15 травня 2019, 20:11

У зв’язку з проведенням «Вишиванкового велопробігу» і враховуючи звернення виконуючого обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету С.В.Ланських, виконавчий комітет ухвалив рішення тимчасово заборонити рух транспортних засобів. Так, рух буде перекрито 16 травня з 13.30 до 14.30 години за маршрутом супроводу велоколони від будинку № 460 по бульвару Шевченка до перехрестя вулиць Дахнівської та Праслов’янської, у міру руху велоколони «Вишиванкового велопробігу». Управлінню патрульної поліції в Черкаській області доручили забезпечити безпеку руху транспорту і пішоходів у міру руху велоколони «Вишиванкового велопробігу». За інформацією прес-служби Черкаської міської ради Читайте також: Продовжують ремонтувати об’їзд одного з міст на Черкащині.

У зв’язку з проведенням «Вишиванкового велопробігу» і враховуючи звернення виконуючого обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету С.В.Ланських, виконавчий комітет ухвалив рішення тимчасово заборонити рух транспортних засобів.

Так, рух буде перекрито 16 травня з 13.30 до 14.30 години за маршрутом супроводу велоколони від будинку № 460 по бульвару Шевченка до перехрестя вулиць Дахнівської та Праслов’янської, у міру руху велоколони «Вишиванкового велопробігу».

Управлінню патрульної поліції в Черкаській області доручили забезпечити безпеку руху транспорту і пішоходів у міру руху велоколони «Вишиванкового велопробігу».

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Читайте також: Продовжують ремонтувати об’їзд одного з міст на Черкащині.

Коментарі

Вгору