Для кількох комунальних підприємств на Черкащині можуть призначити нових керівників

24 листопада 2021, 16:20

Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення підтримали низку проєктів рішень та рекомендували їх на розгляд сесії Черкаської обласної ради.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної ради.

Зокрема для чотирьох комунальних підприємств на Черкащині пропонують призначити таких керівників:

- Голобокої Любові Анатоліївни на посаду директора Малостаросільського психоневрологічного інтернату.

Любов Анатоліївна до цього виконувала обов'язки директора та була єдиною кандидаткою на посаду.

Любов Голобока має повну вищу освіту. Вона закінчила Український державний аграрний університет за спеціальністю "Бухгалтерський аналіз господарської діяльності в сільському господарстві", кваліфікація економіст з бухгалтерського обліку в сільському господарстві. Має 13-ий ранг державного службовця, була депутатом Смілянської районної ради та головою бюджетної комісії районної ради VII скликання.

За свою трудову діяльність працювала бухгалтером та економістом на різних підприємствах та в органах місцевого самоврядування. Із 2018-го року була директором у Малостаросільському психоневрологічному інтернаті, або ж виконувала обов’язки керівника.   

- Омелян Світлани Миколаївни на посаду директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату.

Вона була єдиною претенденткою на цю посаду, та нині виконує обов’язки директора інтернату. Остаточне рішення щодо її призначення мають ухвалити депутати на сесії Черкаської обласної ради.

Світлана Миколаївна працює у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті із 2004 року, та вже близько 6-ти років обіймає керівні посади.

Також до конкурсної пропозиції були подані листи на її підтримку від органів державної влади та громадських організацій соціального захисту.

- Шила Віталія Миколайовича на посаду директора КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».

Завідувача урологічного відділення Черкаської обласної лікарні Віталія Шила обрали переможцем конкурсного відбору на зайняття посади директора цього комунального некомерційного підприємства. Участь у конкурсі брали три претенденти: Володимир Брожик, Олександр Дудник та Віталій Шило.

Члени комісії всі заяви розглянули та допустили претендентів до участі. Кожен із кандидатів представив свій план розвитку закладу на найближчі три роки.

Переможець відбору Віталій Шило свій виступ побудував на SWOT-аналізі й акцентував увагу на тому, що в розвитку лікарні на першому плані повинні бути потреби пацієнта.

Зокрема, він наголошує на необхідності впровадження та розвитку трансплантації нирки, а згодом і печінки, створенні високоспеціалізованих центрів  та оптимізації ліжкового фонду до потреб сьогодення, централізації й дооснащення лабораторії, розширення спектру та підвищення якості медичних послуг, що надаються, впровадження технологій енергозбереження та утилізації відходів тощо.

- Цаподоя Сергія Васильовича на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату.

Сергій Васильович - майстер спорту міжнародного класу, керівник фізичного виховання Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Загалом у конкурсі брали участь два кандидати. За право знову очолити заклад боровся і чинний директор Анатолій Богдан.

Переможець конкурсного відбору Сергій Цаподой акцентував, що прагне вдосконалити роботу інтернату, аби там надавали більше послуг із реабілітації. Також, на його думку, потрібно створити більше місць для дозвілля, зокрема, мінікінотеатр, актовий зал, художню та трудову майстерні. Не оминув увагою і спортивний напрям. Кандидат переконаний, що в закладі повинен бути обладнаний спортивний зал, а також різні спортмайданчики для дітей з інвалідністю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору