На Черкащині матері, яка вдавала з себе одиноку, доведеться повернути державі понад 22 тис. грн

25 жовтня 2018, 13:06

На Черкащині матері, яка вдавала з себе одиноку, доведеться повернути державі понад 22 тис. грн

На Черкащині жінці, яка перебувала у шлюбних відносинах, проте звернулася до Управління соцзахисту із заявою про призначення їй допомоги на дитину як одинокій матері, доведеться повернути державі 22 тис. 297 грн, що були їй виплачені.

Так, у 2011 році жінка звернулася до Управління соцзахисту із заявою про призначення їй допомоги на дитину як одинокій матері та протягом наступних шести років щомісяця отримувала відповідні бюжетні кошти. Хоча фактично вона перебувала у шлюбних відносинах. Разом з чоловіком та сином жінка проживала в одному домі, який було зареєстровано за ними на правах спільної часткової власності ще з 2011 року на підставі договору купівлі-продажу.

За позовом прокуратури в інтересах держави суд першої інстанції ухвалив стягнути з матері 22 297 грн., що були виплачені їй з бюджету в якості допомоги як одинокій матері.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, жінка подала апеляційну скаргу. Проте Апеляційний суд Черкаської області залишив скаргу без задоволення, а рішення Кам’янського районного суду - без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття і  оскарженню в касаційному порядку не підлягає, крім випадків, передбачених п. 2 ч. 3 ст. 389 ЦПК України.

За інформацією прес-служби Апеляційного суду Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору