На Черкащині лікар-хабарник поновився на посаді (відео)

25 жовтня 2018, 12:31

На Черкащині лікар-хабарник поновився на посаді (відео)

На Черкащині лікар-хабарник поновився на роботі. Торік у травні він вимагав від ветерана АТО 75 тисяч гривень за оформлення інвалідності. Заставу за себе він вніс через кілька днів після затримання. А з вересня отримав право повернутися на посаду, повідомляє "Подробности".

Ветерани АТО зібрались під Городищенською райлікарнею не на процедури, а для того, аби зустріти голову районної ЛКК Бориса Беззубого. Всі - у медичних масках із цифрами.

Гроші лікар вимагав у Романа Воронцова. Після служби в АТО у чоловіка дався взнаки давній перелом хребта, лікар пообіцяв допомогти чоловікові отримати статус інваліда.

- Мені сказали, що без грошей діло не буде. Кажу, ну як же ж, у мене ж явно все - МРТ пройдене в Черкасах. Голова ВКК наш, каже - у тебе там не вистачає… Кажу, що? Спочатку каже, треба грошики, - розповідає ветеран АТО Роман Воронцов.

Роман погодився на оборудку, але повідомив про це СБУ.

З метою конспірації 16 травня минулого року лікар призначив зустріч на території цієї автостанції, на виїзді з Городища. Далі все відбувалося за кращими традиціями детективної історії - Роман підсів до нього в автомобіль і поклав пакунок із міченими грошима. Потім спрацювали співробітники СБУ.

Про затримання лікаря написав навіть генпрокурор і виклав фотографії - на своїй сторінці у Facebook. Та буквально за кілька днів Бориса Беззубого суд випустив під заставу в 112 тисяч гривень. Відтоді - щодва місяці прокуратура подає клопотання про відсторонення Беззубого від посади. Строк останнього сплив 3 вересня, і лікар з'явився на роботі.

Повз пікетувальників пройшов мовчки. Замість нього до бійців підійшов головний лікар закладу. Каже - Беззубий виходити на роботу поки що не збирається.

- Кожен раз ми отримували рішення суду про відсторонення, а останнього разу навіть на наш запит ніякого рішення немає. В суді він відсутній і не дали нам ніякої інформації. Були там лікарняні, потім він знову відсторонений. Це треба дивитися, вже другий рік іде так, - говорить головний лікар Городищенського районного територіального медичного об'єднання Василь Кравченко.

В обласній прокуратурі кажуть - третього вересня суддя не з'явилась на засідання, тому лікар і отримав право повернутися на роботу.

- Я не можу коментувати з яких причин не відбулось судове засідання. Фактично, дія ухвали в цій частині закінчена і він має право офіційно вийти на роботу. І якщо він офіційно вийшов на роботу, то буде отримувати зарплатню, - говорить прокурор відділу прокуратури Черкаської області Руслан Лук'яненко.

А точніше - отримає лікарняні в повному обсязі. Наступне судове засідання у справі Беззубого призначене на 1 листопада. І прокуратура знову має намір клопотати про відсторонення лікаря від посади.

Поділитись

Коментарі

Игнат Мармеладов сказав:

Ще одне лайно собаче, охоче нажитись на людській біді. Хлопцям треба діяти рішуче. Ненароком дім може спалахнути в лікаря чи ще чого непередбаченого…

Петро сказав:

І як в цій державі можна навести порядок. Правильно співає Гіга, що немає в нас держави, просто люди ізкмля. Я би ще додав, і бандити при владі. Треба бандитів виганяти, тому що самі вони не підуть від корита.

Влад сказав:

Суддя в зговорі!!! Вбити обох сук!

Вгору