На Черкащині компанія купила майно інституту за 7 млн 777 тисяч 77 грн і 77 копійок

25 листопада 2021, 22:41

Фонд держмайна провів аукціон із продажу будівель колишнього інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка, який розташований неподалік села Рацево, що на Чигиринщині. Власне, продавалося 19 одиниць нерухомого майна, станція біологічного очищення, трансформаторна підстанція, біологічні ставки і інженерні мережі колишньої дослідницької станції «Чигирин».

Аукціон стартував із 600 тис. грн. Взяли участь у торгах 18 компаній. Майно колишнього інституту продали за 7 млн 777 тис. 777 грн і 77 копійок. Переможцем стала черкаська корпорація – ТОВ «Чигиринська аграрна компанія», повідомляє «Вікка». Вона має свиноферми біля села Рацево.

За повідомленням деяких ЗМІ, «Чигиринська аграрна компанія» входить до структури ТОВ «Черкаська м’ясна компанія», яка володіє кількома свинофермами в області і є виробником мясної продукції. До речі, у 2002 році президентом цієї компанії був Нестор Шуфрич. Він зізнавався, що був лише найнятим менеджером. Такий факт в біографії нардепа – це лише «прив’язка до місцевості». У 2002 році Шуфрич балотувався від Черкащини на довиборах до Верховної Ради України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору