На Черкащині колишній “наймолодший” сільський голова пішов до армії

31 травня 2023, 08:17

Отримав військовий квиток, разом з земляками вирушили на військові збори! Дякую рідним та друзям, що провели нас в дорогу. Фото: Артем Кухаренко/ФБ

Колишній очільник Новодмитрівської громади Артем Кухаренко пішов служити до ЗСУ. На початку травня чоловік отримав повістку.

Колишній керівник громади бідкається, що після усунення його з посади в нього немає джерел доходу.

"Після того, коли мене незаконно звільнили з посади голови громади, я отримав повістку, розповідає для Про все Кухаренко. Під час розмови він саме їде з іншими мобілізованими до військової частини. - Навіть не думав шукати варіанти не піти. Щонайменше, мені треба якось заробляти гроші, адже маю однорічну дитину і дружина на четвертому місяці вагітності. Та й не можу ж я сидіти на місці, коли в країні війна. Куди потраплю, у які війська, не знаю. Знаю тільки, куди везуть, але ж не можу про це розповідати".

Чоловік зізнається, що востаннє тримав зброю ще у школі.

"Строкової військової служби не проходив, - пояснює колишній керівник громади. - Автомат ніколи в руках не тримав. Хіба що в школі колись розбирав. Побачимо, можливо, буду стрільцем чи бойовим медиком. Дивлячись, як я себе покажу. Не скажу, що не страшно, бо не бояться лише дурні. Головне налаштуватися і притримуватися дисципліни, бо вона важливіша за талант. Хочу піти до тих, чиє слово чогось варте".

Кілька днів тому Артем Кухаренко відправив позовну заяву до суду з приводу рішення депутатів про його відсторонення. Наразі чоловік невпевнений, чи її зареєструють, адже відправив він її поштою за кілька днів до завершення терміну, коли він має право оскаржувати це рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Егор :

Дoбрі новини свого міста

Вгору