На Черкащині “забули” про новоприбулих військових. Хлопці ночували на вулиці (фото)

04 вересня 2020, 14:40

Інцидент трапився 2-го вересня у Черкасах. Новоприбулі солдати та офіцери були змушені ночувати під навісом на автовокзалі, оскільки про їх прибуття у військовій частині нікого не попередили.

Про це повідомив в одній із соціальних мереж Черкащини невідомий користувач. У військовій частині факт підтвердили.

- Солдати приїхали вночі, частина не була поперджена про час прибуття. Вранці, як тільки було можливо, за ними виїхали автомобілі. Уночі намагалися знайти їм місце для ночівлі в Черкасах, але всі відмовили, - повідомив військовослужбовець Дмитро Московчук.

Разом із солдатами ночували під навісом автовокзалу офіцери та сержанти, які їх супроводжували.

- Після прибуття у частину всіх нагодували та оглянули лікарі, після чого надали час для відпочинку. З цього приводу в частині вже проводиться перевірка, - коментує військовослужбовець.

Дмитро Московчук пояснює: ситуація трапилася через те, що мобільними телефонами подібну інформацію розголошувати забороняється. А чому не доповіли про прибуття солдатів військовими засобами - невідомо.

- Недопрацювання було не тільки в частині, де приймали солдат. Посадові особи понесуть покарання, у тому числі й фінансові, - запевняє військовий.

Під навісом військовослужбовці провели всю ніч. Попри незручності, вони були забезпечені сухим пайком.

- Близько дев'ятої-десятої ранку солдати, офіцери та сержанти заїжджали в частину. Після того, як їх оглянули і впевнились, що нікому не потрібна медична допомога хлопців відправили відпочивати, - зазначає Дмитро Московчук.

Поділитись

Коментарі

Имхо :

Здобули! Мобильными нельзя, зато теперь вся Украина и ворогы через СМИ знает где, что и сколько… Украина, одним словом

Антон :

Зеленський винен? Чи тилові ряжені хряки, яких негайно треба відправить на донецькі курорти!

Влада :

Зеля винен,бо хто у його оточеннi? Зрадники,яких вiн оточив себе.

Ольга :

А ви завжди у своєму оточенні впізнаєте “зрадників”? Вони добре маскуються, лізуть без мила в ж…, підтримують в усьому, посміхаються разом із вами та лізуть обійматися при зустрічі.
Пам”ятаєте, як Ющенко зробив Прем”єром Юлію (це ж вона допомогла йому стати Президентом) і що із цього вийшло? У політиці, у бізнесі не може бути друзів.

Вгору