“МХП – Громаді” відкрив громадську майстерню у Степанцях

04 вересня 2020, 14:20

Днями у відремонтованому приміщенні колишнього шкільного класу в Степанцях зібралися діти та люди поважного віку. Під керівництвом майстрів хлопчики охоче взялися вирізати собі ножики та мечі із дерева. А місцеві господині вишиковувалися в чергу до верстата з заточування ножів. Там урочисто відкрили громадську майстерню.

Уже зараз тут надають послуги із заточування садового та городнього інвентаря, а також планують збирати молодь для навчання працювати на 3-D принтері.

Зазначимо, це сучасний громадський простір, його було створено в межах грантового проєкту "Запуск громадських майстерень у 3 громадах Черкаської області", який впроваджується у межах спільного проєкту "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізується UNDP Ukraine/ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Проєкт реалізував Благодійний фонд "МХП – Громаді" за фінансової підтримки МХП та активної участі громади. Співавтор проєкту – Черкаська агенція регіонального розвитку.

Слід зазначити, що ініціював участь у даній програмі наш колега - директор ТОВ "НВФ "Урожай" Групи МХП Олександр Воскобойнік. Він особисто доклав багато зусиль, аби реалізація проєкту відбулася вчасно і от три громади вже мають громадські майстерні.

Першу подібну майстерню було відкрито 27 серпня в Медведівці Чигиринського району, а в перших числах вересня планується відкриття такої ж громадської майстерні в Єрках Катеринопільського району.

Бюджет проєкту – 1 139 000 гривень. Із них 499 тисяч вклав БФ «МХП - Громаді», 570 тисяч – ПРООН, який фінансує Уряд Швеції, а ще 70 – Черкаська агенція регіонального розвитку.

Тож відтепер жителі Степанецької громади, до якої входить 17 населених пунктів, зможуть отримувати необхідні послуги з сфери обслуговування за місцем проживання.

Як зазначив у виступі заступник директора «МХП – Громаді» Микола Єфремцев, досвід створення таких громадських майстерень є надзвичайно цінний, і надалі планується, можливо, поширити його і в інших областях, де працює агрохолдинг МХП.

Поділитись

Коментарі

Вгору