На Черкащині керівник державної лікарні “погорів” на хабарі

03 грудня 2019, 17:22

Підприємливого медика співробітники спецслужби затримали саме під час отримання другого траншу. Загалом же мова йшла про 80 тисяч гривень.

На Черкащині СБУ викрила на хабарі начальника одного з комунальних медзакладів Черкас. Про це повідомили в пресслужбі Управління СБ в Черкаській області.

Спецпідрозділом Служби спільно з прокуратурою було викрито корупційний механізм привласнення коштів міського бюджету, виділених на закупівлю медичного обладнання для потреб закладів охорони здоров’я.

Оперативники встановили, що підозрюваний вимагав 80 тисяч гривень від підприємця. За ці кошти він обіцяв комерсанту укласти договір на поставки медобладнання, а сума «вдячності» за співпрацю мала скласти 10 % від визначеної суми вартості поставок.

Підприємливого медика затримали у власному кабінеті під час отримання другого траншу в сумі 50 тисяч гривень неправомірної вигоди. Раніше спецслужби задокументували факт отримання першої частини хабара у 8 тисяч гривень.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх причетних до вчинення злочинної оборудки.

Наразі вирішується питання щодо здійснення затриманому повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Коментарі

Вгору