На Черкащині депутат районної ради намагався приховати незадекларовані автівки

24 жовтня 2018, 19:20

На Черкащині депутат районної ради намагався приховати незадекларовані автівки

У Черкаській області до адміністративної відповідальності було притягнуто депутата районної ради, який не задекларував відомості щодо придбання та продажу автомобілей.

Було встановлено, що посадовець, набувши у власність автомобіль 2017 року випуску, вартістю понад 1 млн. 800 тис. грн, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані, що зумовлені купівлею зазначеного автомобіля.

Окрім того, депутат, отримавши дохід від продажу автомобіля 2013 року випуску на суму 307 тис. грн, також проігнорував окреслені вимоги антикорупційного законодавства.

Прокуратурою в суді було доведено винуватість депутата однієї із районних рад області у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За принципової позиції прокурора постановою Чигиринського районного суду посадовця визнано винним у вчиненні інкримінованих правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1 700 грн.

На цей час рішення не набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору