У Сосновому бору заливають фундамент під колесо огляду (відео)

24 жовтня 2018, 19:54

У Сосновому бору заливають фундамент під колесо огляду (відео)

Колесо огляду заввишки 30 метрів будують у Черкасах. У парку Сосновий бір заливають бетон під фундамент майбутньої конструкції. Колесо триматиметься на восьми металевих опорах та зможе вмістити сотню відвідувачів за один огляд. Про це розповів журналістам суспільного керівник "Дирекції парків" Володимир Стойко, повідомляє телеканал "Рось".

Для бюждету Черкас атракціон обійдеться у 10,5 млн грн. Попереднє колесо огляду демонтували у 2008-му році через аварійний стан.

Черкащанка Валентина Діброва пригадує, що на колесі огляду каталася один раз у дитинстві. Враження у жінки залишилися на все життя.

- Приїхали до Черкас і мене одразу повели на це колесо. Якщо поставлять нове колесо, то ми його обов'язково випробуємо, - зазначила Валентина Діброва.

Фундамент майбутнього колеса огляду заклали на тому місці, де було попереднє. За словами керівника "Дирекції парків" Володимира Стойка, зовнішній вигляд майбутньої конструкції буде сучасним.

- Буде нова конструкція - це будуть нові опори, їх буде не шість, а вісім. Наприклад, колесо огляду у Лондоні тримається на круглих опорах, але це матиме сучасніший вигляд. Колесо буде білого кольору, єдина поверхня, де будуть ходитимуть ногами, буде синього кольору, - розповідає Володимир Стойко.

Читайте також: Восени у Черкасах з'явиться "Колесо огляду".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору