На Черкащині будівельника розчавило бетонним стовпом

15 грудня 2020, 20:01

фото тематичне

В Умані бетонна опора розчавила 38-річного будівельника. Трагедія сталась увечері 14-го листопада. Чоловік місяць тому почав працювати на зведенні будівлі в районі паломництва хасидів. Того вечора стояв на колоні, коли стовп почав хилитися. Його колеги неохоче розповідають про інцидент, який вважають нещасним випадком.

- Просто нещасний випадок, - впевнений колега загиблого Володимир. - Я почув гуркіт. Повернувся і побачив вже придавленого колегу. Перед цим стояв на 3-метровій колоні. Впав разом з нею. Можливо, це сталося через порушення техніки безпеки. Щось пішло не так. Страховки не було, але вона б все одно не допомогла. При такій роботі вона не має сенсу.

У загиблого шансів вижити не було, кажуть свідки. Тіло будівельника колеги діставали самостійно.

- Та плита була свіжозалита. Не витримала ваги й впала, - пояснює інший колега. Не називається. – Це не технічна помилка. Раз у рік і палиця стріляє. Почули крик. Кранівник гукав: «Біжіть, там Андрюху привалило!». Намагалися власноруч визволити колегу. Не вийшло, бо стовп дуже тяжкий. В ньому приблизно 400 кілограмів. Довелося краном підіймати. Чи був він живий, коли звільнили з-під стовпа, не знаю. Ознак життя не подавав.

Правоохоронці поки з’ясовують деталі. Нині відкрита кримінальна справа за статтею про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

В серпні минулого року на будівництві багатоповерхівки в кварталі паломників загинув неповнолітній хлопець.  Підліток впав з висоти й помер на місці.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору