На Черкащині боржникам знову відключатимуть електропостачання

03 січня 2024, 16:19

Уряд дозволив відключати боржникам електропостачання. Це стосується тих споживачів, які живуть в регіонах, де не ведуться бойові дії та які не знаходяться під тимчасовою окупацією. 

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1405.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення було введено мораторій на відключення боржників від комунальних послуг, зокрема за спожиту електричну енергію. 

Тепер можливе відключення електропостачання у разі несплати або сплати за електроенергію у неповному обсязі населенням.

"Дуже просимо розрахуватися з боргами за електроенергію, інакше ви ризикуєте залишитися без світла. Адже, згідно пункту 7.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, ТОВ "Черкасиенергозбут" буде змушене ініціювати процедуру припинення електропостачання за існуючі борги", - інформують у пресслужбі компанії.

Для уникнення відключення від електропостачання боржникам пропонують сплатити заборгованість або укласти договір про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію (для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до Центру обслуговування споживачів).

Зазначимо, наразі єдина ціна на електроенергію для населення – 2,64 гривні за 1кВт/годину, вона чинна до 30 квітня 2024 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору