На Черкащині 15-річний хлопець, який потрапив в аварію, потребує допомоги (відео)

25 лютого 2019, 19:53

15-річний хлопець потребує фінансової допомоги (відео)

15-річний Владислав Варченко, який ще восени потрапив в аварію і через отримані травми став прикутим до ліжка, звернувся до своїх помічників через "Фейсбук". Завдяки чужій небайдужості і підтримці, хлопець другий місяць перебуває на реабілітації у Науково-практичному центрі нейрореабілітації “Нодус”, інформує "Громадське: Умань"

Трагедія сталася у листопаді 2018 року. Владислав Варченко із села Ятранівка Уманського району потрапив у ДТП. Унаслідок цього хлопець отримав травми шиї та спини. Він перестав відчувати ноги, не міг управляти руками.

Реабілітація пішла йому на користь. Вже після першого місяця Влад може сидіти, відчуває ноги, повертаються сили в руки. Але й ціни за таке “задоволення” для сільської родини завеликі. Мама Влада виховує сама, працює медсестрою у дошкільній установі, а додаткових прибутків не має. За перший місяць реабілітації їй довелося заплатити 120 тисяч гривень, за другий – виставили рахунок на 181 тисячу. А попереду ще кілька таких місяців занять.

Саме допомога небайдужих дозволяє Владу продовжувати реабілітацію. Маленькими кроками, долаючи біль та знемогу, він поступово відновлюється і має всі шанси знову стати на ноги.

Для допомоги постраждалому:

Картка “ПриватБанку”: 4149 4390 0507 6876, Наталія Варченко (мама).

Коментарі

Вгору