На Черкащину завітали лісівники з усієї України (фото)

25 травня 2017, 22:16

Днями Черкащину відвідали лісівники з різних куточків України. Ознайомитися з веденням лісового господарства приїхали слухачі курсів Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства  – група директорів, головних інженерів та головних бухгалтерів лісгоспів. Очолив делегацію директор “Укрцентркадриліс” Сергій Ірклієнко, інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У Лисянському лісгоспі в.о. головного інженера В'ячеслав Шако ознайомив колег з основними напрямками роботи підприємства та особливостями господарювання. Перебуваючи на Батьківщині великого Кобзаря, звісно ж відвідали пам’ятні місця, що пов’язані зі славетним поетом – маєток пана Енгельгарда в селі Будище, вікові дуби Тараса Шевченка, Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» в селі Моринці.

Продовжили роботу у Смілянському лісгоспі. У Смілянському лісництві, одним із напрямків роботи якого є декоративне озеленення, побували на розсаднику декоративного посадкового матеріалу. На нижньому складі лісгоспу ознайомились з організацією прийому, зберігання та відвантаження деревини, зокрема, мали змогу побачити в роботі новий вантажний кран, який придбано минулого року.

Для ознайомлення з досвідом вирощування сіянців дуба звичайного з закритою кореневою системою, директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда запросив усіх присутніх до Будянського лісництва. Оглянули лісовий розсадник, де щороку вирощується близько 80 тис. сіянців дуба у пакетах.

Продемонстрували також лісівники своїм колегам інноваційні технології, які застосовують при зберіганні лісового насіння – спеціальну холодильну камеру для зберігання жолудя.

Зупинились на кількох ділянках лісових культур дуба звичайного, створених сіянцями з закритою кореневою системою, обговорювали методику доглядів, застосування гербіцидів.

Побували  на об’єкті історико-культурної спадщини XVI століття – печерах Ірдинського Виноградського Успенського монастиря, що знаходяться у смілянських лісах.

Лісівники Черкащини сподіваються, що позитивні відгуки про лісове господарство та про область загалом для колег з інших регіонів будуть не тільки приємними спогадами, а й стануть корисним досвідом.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору