На Черкащині знайшли тіло валютчика, який зник ще в червні

17 квітня 2014, 13:30

Виявлено труп валютчика Сергія Лищенка з Городища, який зник 16 червня минулого року. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав журналіст Володимир Чос, повідомляє Vechirka.net.

Зник Лищенко серед білого дня біля магазину «Наталі». Кажуть, що мав при собі велику суму грошей, сів в якусь машину. Рідні негайно подали заяву до міліції, ті оголосили розшук, розмістили оголошення в місцевій газеті та Інтернеті, проте безрезультатно.

Звістка про зникнення Сергія Панасовича боляче вразила городищан, адже він багато років займався обміном валюти на місцевому ринку. Був одним з перших, у кого можна було придбати долари. Був людиною тихою, скромною. Носив з собою значні суми грошей, але ніколи не ховався з ними – занадто довіряв людям. Робота його була небезпечною – якось зазнав нападу, був жорстоко побитий. Після його зникнення містом ширилися різноманітні чутки. Наприклад, що він міг піти в монастир. Проте, 14 квітня, в селі Дирдин поблизу Городища знайшли його закопаний труп. Там біля Чирвиної гори між сміттєзвалищем й лісочком і була могилка.

Спочатку собаки знайшли частину людського тіла, про це місцеві жителі повідомили сільську раду, звідти зателефонували в міліцію. Прибули криміналісти, відкопали рештки. Ідентифікували, що це і є Сергій Лищенко. При ньому виявили 20 тис грн. Причину смерті встановлюють експерти.

Поділитись

Коментарі

Вгору