На Черкащині з підприємців стягнули 30 тис. грн. за проїзд великовагового транспорту автошляхами загального користування

22 серпня 2017, 12:27

Золотоніською місцевою прокуратурою в ході реалізації повноважень, наданих ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» виявлено порушення перевізниками вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30, щодо невнесення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом, інформує прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

З метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніською місцевою прокуратурою до суду скеровано дві позовні заяви про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом на загальну суму 30 тис. грн.

За результатами розгляду вищевказаних позовних заяв прокуратури Черкаським адміністративним судом їх задоволено в повному обсязі та стягнуто з одного підприємця плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом в розмірі 12 671, 28 грн., що еквівалентно становить 434,97 євро відповідно до офіційного курсу, встановленого Національним банком України на день проведення розрахунку, в дохід Державного бюджету України, а з іншого 16 536, 31 грн., що еквівалентно становить 608,4 євро.

 

Вгору