На Черкащині визначили найспортивніше село

11 вересня 2017, 19:34

У суботу в Городищі пройшли фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2017» на призи Черкаської обласної ради, інформує сайт Черкаської обласної ради.

Цього року за І, ІІ та ІІІ загальнокомандні місця учасники нагородили грошовими преміями у розмірі 30, 20 та 15 тисяч гривень відповідно.

Традиційно сільські спортсмени боролися за першість із шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, дартсу та перетягування канату. Саме останній з названих завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал силачів.

Не меншу глядацьку аудиторію зібрав фінальні матчі із міні-футболу. Захоплюючими та видовищними були виступи справжніх атлетів-майстрів армспорту. В інтелектуальному суперництві зійшлися шашкісти, в спритності – сільські голови з метання дротиків, а у вмінні тримати удар – майстри настільного тенісу.

У підсумку змагань титул «Найспортивніше село Черкащини – 2017» виборола команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка 19 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області представлятиме Черкащину у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України». ІІ місце здобула команда с. Руська Поляна Черкаського району і ІІІ сходинку п’єдесталу посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району.