На Черкащині викрили посадовця, який незаконно виділяв землю

23 липня 2018, 12:55

На Черкащині викрили посадовця, який незаконно виділяв землю

За наслідками досудового розслідування прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього керівника відділу земельних ресурсів у Черкаському районі, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що посадовець, несумлінно ставлячись до своїх службових обов’язків, підписав документацію щодо передачі у власність громадянам земельних ділянок в адміністративних межах однієї із сільських рад Черкаського району, відчуження та зміна цільового призначення яких на той час призупинено розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Неналежне виконання вказаної особи своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, потягло за собою незаконне вибуття з власності держави земельних ділянок лісового фонду площею 30 га.

У ході досудового розслідування зазначеного кримінального провадження, зусиллями прокуратури Черкащини значну площу вказаних вище земельних ділянок на цей час повернуто державі.

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору