Черкащани, які хотіли забудувати Соснівку, втрапили в майновий скандал в Києві

23 липня 2018, 13:33

У п'ятницю, 20 липня прокуратура міста Києва повідомила про викриття Національною поліцією групи осіб, які незаконно заволоділи 50% частки компанії ТОВ “Держзакупівлі.онлайн”, пише ІнфоМІСТ.

Цей інтернет-ресурс входить до системи публічних закупівель “ProZorro” та відкритої системи комерційних закупівель “Rialto”, створеної вихідцями з “Прозорро”.   У жовтні 2017 року після смерті одного із засновників ТОВ “Держакупівлі.онлайн” Лева Маримського, група осіб за попередньою змовою та із застосуванням фізичної сили змусила представника родини покійного Маримського Михайла Мукерю переписати 50% частки товариства на Ашота Погосяна, який далі переписав “сумнівну” частку власності на Галину Галаган та Світлану Савицьку. Всі троє (Погосян, Галаган та Савицька) тісно пов’язані з Черкасами та встигли засвітитися в скандалі довкола забудови Соснівки, що розгорівся більше року тому.

Ашот Погосян є керівником підприємства “Міськбуд-плюс”, яке орендує так звану “Андреєвську дачу”, на місці якої і планувалось будівництво багатоповерхівок. Галина Галаган була заступником директора комунального готелю “Дніпро”, у власності якого перебуває об’єкт. Світлана Савицька є власником фірми “Метал і Ко”, що у свій час “допомагало” “Міськбуд-плюсу” розіграти право на оренду дачі Андрєєва.

Нині вже повідомлено про підозру організатору злочину за ч. 4 ст. 189 КК України (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах). Йому оголошено про завершення слідства та надано для ознайомлення матеріали кримінального провадження. Ще один співучасник злочину, який безпосередньо здійснював побиття та залякування, переховується у Росії. Він оголошений у розшук.

Слідство стосовно інших учасників групи триває.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору