На Черкащині вихователька у дитсадку б’є і тягає дітей за вуха? (відео)

20 жовтня 2015, 12:56

Тиждень тому трирічних хлопчиків-двійнят із садочка забрали заплаканими і з пошкодженнями за вушками - обидва скаржилися на біль. Мама Світлана побачила рани та синці. Так, кажуть Максим і Денис, вихователька тягла їх к куток, йдеться у сюжеті ФАКТИ. ICTV

- Дирекція школи намагається це діло закрити, пропонують пробачити, але я боюся, що ця людина не буде наказана. І все це буде продовжуватись, - розповідає мама постраждалих дітей Світлана Білостоцька.

Після інциденту в дошкільному закладі зібрали батьків. З'ясувалося, що скарги на жорстокість - не поодинокі. З чотирирічною донькою Наталі у садку теж поводились жорстоко.

- Вона не раз приходила розповідала: тьотя мене брала за вушко, або за волоси. Дітки самі приходять додому і кажуть, і моя казала, що Ангелінку вихователька роздягла і поставила посеред кімнати, щоб на неї дивилися, - говорить мама чотирирічної вихованки дитсадка Наталя Андрусович.

Вихователька, яку звинувачують батьки, працює у садочку вісім років. Каже, дітей за вуха не тягала і ран не бачила. Малі, нібито, кидалися камінням і самі травмувалися. За цим - і справді не догледіла.

- Вони поцілили один в одного камінням. В вушко. А чому рани за вухом? Я не бачила тих ран.  Моя провина в тому, що я не бачила як це сталося, де були ті рани, - розповідає вихователька дитсадка в селі Ревбинці Наталя Ємець.

Мама хлопчиків написала скарги директору школи, до сільради та в районне управління освіти. У справі має розбиратися освітянська комісія. Психологи застерігають: будь-які прояви насильства щодо дитини замовчувати не можна. В такому малому віці якраз формується довіра до світу і до дорослих.

- Такі проблеми мають дві свої сторони. Найперша це психотравматизація самої дитини, а іншу це дефіцит професіоналізму педагогів, - зауважує  психолог Любов Жеребньова.

Максим і Денис садочок нині не відвідують. Світлана сама у місцевій школі викладає фізичну культуру. Та припускає - через моральний тиск з боку колег роботу доведеться залишити.

- Хотілося, щоб цю людину наказали, щоб це було уроком для всіх, що є інші методи і права розпускати руки на дитину ніхто нікому не давав, - наголошує Світлана.

Хай як дивно, нині в селі засуджують не виховательку, яка принижує місцевих малюків, а маму, котра відкрито про це заявила.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору