На Черкащині вихованці “Дивокраю” ознайомились із світом професій

31 липня 2017, 19:45

Під час літніх канікул фахівці служби зайнятості організовують виїзні профорієнтаційні заходи у шкільних таборах. Один із таких заходів на тему «Ми у світі професій» відбувся для 68 вихованців літнього дитячого оздоровчого табору «Дивокрай». До проведення заходу долучилися представники відділу «Маньківське бюро правової допомоги», повідомляє Маньківський районний центр зайнятості.

Під час профорієнтаційної роботи молодь отримала можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом.

Щоб зацікавити підлітків питанням вибору професії, спеціалісти Маньківського районного центру зайнятості підійшли до цього креативно та провели з ними ряд цікавих інтерактивих, змагально-мотиваційних та інтелектуально-ігрових заходів – «Кому що потрібно», «Зобрази професію», «Най-най-най», «Правознайка», «Я знаю давні ремесла». Незмінною формулою заходу було «Хочу! Можу! Треба!», що в свою чергу слугувало мотиваційним чинником до поміркованих і виважених дій у самовизначенні.

Найактивніші учасники отримали подарунки від центру зайнятості, а наймолодші – солодощі від представників бюро правової допомоги.

Коментарі

Вгору