На Черкащині вшанували пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ (фото, відео)

22 серпня 2017, 20:32

22 серпня в Україні визначено Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Традиційно, вшанування працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю, відбулося біля пам’ятного знаку ГУНП в Черкаській області, де зібралися керівники Управління, колеги-правоохоронці, близькі та родичі загиблих, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто не вагаючись, віддав своє життя, залишившись вірним Присязі та своєму народу.

Начальник поліції Черкащини Валерій Лютий звернувся до родичів загиблих поліцейських, зі словами скорботи та вдячності за те, що виховали відважних, мужніх, справжніх правоохоронців, які на жаль, загинули при виконанні службових обов’язків, залишаючись вірними Присязі та закликав вшанувати загиблих правоохоронців хвилиною мовчання.

Зі словами співчуття до присутніх звернувся заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко та закликав вічно пам’ятати про подвиг, який здійснили правоохоронці, поклавши власні життя, залишаючись вірними своєму народові.

У пам'ять про колег, життя яких забрали злочинці, було проведено молебень за упокій душі померлих, після якого у небі відзвучали постріли салюту шани та відбулося покладання квітів.

Вгору