На Черкащині у ДТП загинуло 7 велосипедистів

08 липня 2015, 09:00

617097.TIF

З початку року на території Черкаської області було скоєно 21 (2014-32) дорожньо - транспортну пригоду за участю велосипедистів, в яких 7 (2014-7) осіб загинуло та 18 (2014-27) отримали травми з них 5 ДТП трапилось з вини самих велосипедистів в яких 1 людина загинула та 4 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Про це інформує прес-служба ДАІ області.

Профілактичні заходи, що вживаються Державтоінспекцією, дають свої результати, про що свідчить спад рівня аварійності за участю цих учасників дорожнього руху. Але особливе занепокоєння викликає значний рівень тяжкості таких пригод, оскільки велосипедисти найменш захищені від травмування під час дорожньо-транспортних пригод і в переважній більшості випадків вони травмуються або гинуть.

Враховуючи те, що кількість автомобілів та велосипедів з кожним роком зростає, це є актуальною проблемою. У відповідності з вимогами ПДР, рух на велосипеді потрібно здійснюватися по велосипедній доріжці, а при її відсутності рух велосипедистів допускається по проїжджій частині дороги в один ряд не далі 1 метра від її правого краю. Забороняється керувати велосипедами на дорозі особам молодше 14 років.

Під час руху по дорозі в темний час доби і при недостатній видимості на велосипеді повинні бути катафоти білого кольору попереду і ззаду червоного, на одязі велосипедиста - світлоповертаючі елементи. Це дозволить велосипедисту стати більш помітним для водіїв транспортних засобів.

Державтоінспекція Черкаської області закликає велосипедистів дотримуватися встановлені вимоги ПДР, бути уважними та обережними. Кожний учасник дорожнього руху має поважати інших і думати про безпечне пересування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору