На Черкащині троє браконьєрів наловили риби на 13 тисяч гривень

18 червня 2015, 11:12

1

Впродовж двох днів правоохоронці Черкащини затримали трьох браконьєрів, котрі займалися незаконним виловом риби. Своїми діями вони нанесли державі збитків на загальну суму близько 10 000 гривень. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба УМВСУкраїни в Черкаській області.

Під час спільного з Держрибохороною рейду працівники Канівської міліції затримано двох чоловіків, які займалися незаконним виловом риби. Своїми діями 48 та 58-річний жителі міста Київ завдали державі збитків на суму близько 7 000 гривень.

У зловмисників вилучено 4 рибальскі сітки та виловлена у незаконний спосіб риба.

2

А поблизу села Лящівка на річці Сула було затримано 50-річного місцевого жителя, який також займався виловом риби забороненими знаряддями лову. У браконьєра вилучено дві рибальські сітки та рибу на суму близько 3000 гривень.

3

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Поділитись

Коментарі

Вгору