Прокурор області пішов у відставку

18 червня 2015, 10:36

25d1d3dd69d4347c5c378367ba924c67

Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет звільнився з посади. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, пише ГромЧе.

«Щоб запобігти розповсюдженню безглуздих пліток та версій щодо мого звільнення з посади прокурора Черкаськоі області повідомляю, що таке рішення прийнято мною особисто з власноі волі без будь-якого тиску з боку керівництва Генеральної прокуратури Украіни та будь-кого», – пише він.

Поруч з цим розголошувати причини такого рішення Юрій Шеремета вважає на даний час недоцільним.

«Хочу подякувати тим членам колективу прокуратури Черкаськоі області, які в ці непростий час, за умов недосконалості новітнього законодавства, відсутності належного фінансування, падіння авторитету органів прокуратури в “очах суспільства”не рахуючись з особистими інтересами чесно і сумлінно виконували свої  службові обов’язки для верховенства законності на Черкащині та реабілітаціі прокуратури і довіри до неі простих громадян. Вважаю, що за рахунок значного оновлення колективу (майже 40 % молодь зі стажем до 3 років) всі передумови для цього створені. Статистика річ уперта, а вона свідчить, що у цьому півріччі притягнуто до кримінальноі відповідальності вдвічі, а до адміністративноі у понад пять разів більше корупціонерів. Темп заданий- так тримати!», – додав Юрій Шеремета.

Також він подякував представникам громадськості «за співпрацю і в непоодиноких випадках справедливу критику».

«Тим же «представникам громадськості», які не зробивши особисто жодноі реальної справи для покращення життя навіть у своєму дворі, ледацюгам, які не бажаючи іти працювати і, прикриваючись майданівським минулим та гаслами, лише піаряться намагаючись отримувати “революційні дівиденти” скажу так, - «Бог Вам Суддя…», – написав він.

Поділитись

Коментарі

Вгору